strona internetowa w trakcie modernizacji
Interaktywna Agencja Reklamowa
Interaktywna Agencja Reklamowa

kariera

Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe przy udziale w nietuzinkowych projektach? Dołącz do naszego zespołu. U nas będziesz miał szansę rozwijać swoje doświadczenie. Pokaż nam co potrafisz, wyślij na adres job@pinkpin.pl swoje portfolio. Dla nas najważniejsza jest pasja do poszerzania wiedzy, umiejętność kreatywnego i twórczego myślenia oraz chęć rozwijania swojego doświadczenia. Jeżeli spełniasz powyższe wymagania prześlij swoją kandydaturę, może właśnie szukamy kogoś takiego jak Ty!

Oferta pracy

Backend Developer

Poszukujemy osób z doskonałą znajomością PHP7, JavaScript, jQuery, AJAX i bardzo dobrą znajomość programowania obiektowego. Do głównych zadań należeć będzie projektowanie i realizacja skalowalnych, wielowarstwowych aplikacji. Wymagamy silnego ukierunkowania na jakość i bezpieczeństwo dostarczanych rozwiązań.

aplikuj »

Oferta pracy

Frontend Developer

Wymagamy minimum 2-letniego doświadczenia w JavaScript i frameworków MV* (jQuery, backbone, ember itp). Znajomość HTML5/CSS3(preferowana znajomość LESS/SASS) na eksperckim poziomie. Wymagamy znajomości Bootstrap/Foundation (lub podobne)

aplikuj »

Oferta pracy

Specjalista SEO

Analiza i optymalizacja stron internetowych pod kątem wyszukiwarek oraz prowadzenie i koordynacja działań SEO to zadania dla poszukiwanego kandydata. Wymagamy znajomości algorytmów wyszukiwania i przygotowwywania kompleksowych strategii SEO.

aplikuj »

Oferta pracy

Account Manager

Poszukujemy osoby odpowedzialnej za pozyskiwanie klientów, która będzie budowała długotrwałe relacje z klientami. Do zadań osoby na tym stanowisku będzie także sporządzanie ofert handlowych, badanie potrzeb klientów i bieżąca obsługa projektów.

aplikuj »

Uwaga

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

zaufali nam

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów